און אנד אופ: משדרגים את הדוד עם טיימר!

מים חמים כבר לא מספיקים על מנת להשביע את רצונם של אלו העושים שימוש בדוד החשמל. כיום, יותר ויותר אנשים מעוניינים באיכות חיים של ממש. איך עושים זאת? עם טיימר לדוד שיותקן על ידי מתקין דודי חשמל.

 

טיימר משרת דודי חשמל ושמש גם יחד

ראשית, חשוב לדעת כי לא משנה אם ברשותכם דוד שמש או שמגיע אליכם בקרוב מתקין דודי חשמל – הטיימר הינו כלי עזר חיוני שמתאים וחיוני לכל דוד. למרות שעבור דוודי החשמל מדובר על אלמנט הכרחי יותר, הרי שגם דודי השמש פועלים על מנגנון חשמלי חלק מהשנה ועל כן חשוב להצמיד גם להם את הטיימר. הודות לטיימר, אתם יכולים לצרוך חשמל בצורה נבונה יותר, לחסוך המון כסף ובעיקר ליהנות מחוויית שימוש משודרגת יותר.

 

איך הטיימר יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה?

אין באמת חיים מודרנים ללא אספקה של חשמל, אך בכל חודש בעת שאתם מקבלים אל תיבת הדואר את חשבון החשמל אתם מופתעים לגלות חשבון מנופח שלא באמת משקף את הצריכה שלכם. איך זה קורה? בין היתר בעקבות צריכה שאינה נבונה. כידוע, דוד חשמל שאינו עובד על טיימר פועל על פי הפעלה ידנית שלכם. בעוד אתם זוכרים היטב להדליק את הדוד על מנת ליהנות ממים חמים, אתם לא אחת שוכחים לכבות אותו וכך חשבון החשמל מתנפח. הודות לטיימר שיותקן על ידי מתקין דודי חשמל, יהיה ניתן לכוון את שעות ההפעלה מראש וכך להימנע מצריכת יתר.

 

לא מפסידים שעות שינה לשווא

עונת החורף היא עונה שבה קשה במיוחד לקום מהמיטה. יחד עם זאת, אינכם רוצים לוותר על רחצת הבוקר ועל כן אתם מוצאים עצמכם מתעוררים שעה לפני בכל בוקר על מנת להדליק את הדוד. מה אם היו אומרים לכם שאתם יכולים להישאר במיטה עד לרגע שבו אתם באמת צריכים להתעורר, ואם לא די בכך – שגם ימתינו לכם מים חמים? הטיימר שיותקן על ידי מתקין דודי חשמל עושה עבורכם את העבודה והוא זה המדליק את הדוד בשמכם על פי שעות שתגדירו מראש.