איך מקשטים מסיבת רווקות

הרגע הזה שבו החברה הכי טובה מספרת בעיניים מלאות בדמעות ושלל של חיוכים מאושרים כי בן הזוג הציע נישואין והיא הסכימה, הוא רגע מכונן שבו כל החברות מתאגדות להן יחדיו ומתחילות לתכנן כיצד, בניהולה של החברה הכי טובה יעשו את מסיבת הרווקות הכי נהדרת עבורה.

התפקיד הזה של החברה הכי טובה הוא מלא משמעות, והיא צריכה להכיר את המאורסת הטרייה בצורה מספיק טובה על מנת לארגן לה את מסיבת הרווקות הכי נהדרת ובדיוק לקלוע לטעם האישי שלה. אבל, אם נשים בצד את הבחירה של המפעיל/ה למסיבה ואת הבחירה של התאריך המיועד והמקום שבו חבורה של נשים יכולה לפרוק כל עול, צריכים גם לדעת אלו אביזרים מסיבת רווקות צריכה כדי להיראות בהתאם.

 

כל מה שעושה את המסיבה

כאשר לוקחים את המאורסת לקראת המסיבה שלה, לעולם לא מספרים לה מה בדיוק הולך לקרות והיכן עורכים את המסיבה, אבל מה שבטוח הוא שברגע שבו היא נכנסת אל פתח המקום הנבחר היא תראה לא רק המון חברות טובות שבאו לחגוג איתה את טקס המעבר החשוב הזה, אלא גם תבחין בהמון קישוטים שעושים את האירוע להכי ברור שיכול להיות.

לכן, עם שלל של אביזרים מסיבת רווקות יכולה רק להתקדם אל עבר הצלחה מסחררת, וטרם הכניסה של המפעיל/ה כדאי מאוד לתכנן היטב מראש אלו קישוטים רוצים להדביק על הקירות, אלו קישוטים שמים על המאורסת הטרייה ואלו קישוטים נמצאים בכוסות של השתייה, ועל השולחן של האוכל שהוכן מבעוד מועד לאירוע. אם אוספים את הכל יחדיו מקבלים תמונה נהדרת שמבשרת את בוא החתונה ההולכת וקרבה לה, ואת כל הפרצופים מלאי האושר לקראת אישה שהולכת די בקרוב לחדול להיות רווקה ולהפוך להיות אישה נשואה…