בוחרים ניהול השקעות מתאים

לא לכל אחד יש כסף פנוי של כמה מאות אלפי שקלים שאותם הוא יכול להרושת לעצמו להעביר אל בית השקעות כזה או אחר, ויש אחרים אשר גם את הכסף שיש להם פנוי לא מעוניינים להשקיע בשוק ההון כי אם להשקיע בדברים אחרים כמו מיזמים עסקיים ונדל"ן בעל רווחיות גבוהה.

אלא אשר בוחרים להשקיע בשוק ההון הם עדיין רבים מאוד, וכאשר יש כסף פנוי בסך של מאות אלפי שקלים ואף מעל לסכום זה כדאי מאוד לעצור לרגע ולוודא כי המקום שבו רוצים לבצע את ההשקעה הוא כזה שאר מספק את מירב הסיכויים להצלחה גדולה מתוך מבחר של בתי השקעות שקיימים נכון להיום בארץ.

 

מי מנהל את התיק

  • מנהל מיומן – זה תמיד חשוב לשאול מי יהיה האדם אשר אמון על הניהול של תיק ההשקעות, כי רק אדם שיש לו ניסיון רב בתחום יהיה כזה שיוכל לנווט את ניהול התיק אל עבר התוצאות הכי טובות בשטח לאור היכרות מעמיקה עם שוק ההון שרלבנטי אל סוג ההשקעה.
  • רמת זמינות – בסופו של דבר אנשים רבים מעדיפים בתי השקעות שבהם מנהל תיק ההשקעות שלהם יהיה כזה שיכול ענות לשאלות ובקשות בצורה הכי זמינה שאפשר. זה לא תמיד מספק רק לקבל שירות הנעשה באתר אינטרנט, ומאוד חשוב לשקול את הרמה של השירות במידה וזה ערך שחשוב למשקיע.
  • התאמה לשינויים – החיים של כולם רוויי שינויים ומטבע הדברים זה חשוב כי גם תיק ההשקעות יהיה כזה אשר יקבל אדפטציה שמתאימה לרוח השינויים הזו.
  • רמת דיווח – זה תמיד חשוב לקבל דיווחים לקבל תיק ההשקעות כדי להבין מה נעשה בו. כל בית השקעות יכול לספק דיווח בזמנים שונים וזה כדאי לוודא כי תקופת הדיווח היא כזו שמתאימה למשקיע.