בילוי מועדף

יש הרבה מאוד סוגי בילויים למשפחות בישראל, אך חדר בריחה הוא בילוי מיוחד וזול באופן יחסי. בנתניה יש מקבץ טוב מאוד של חדרים לתושבי השרון והמרכז כאחד

מחירי הבילויים בישראל הם כלל לא זולים. בין אם מדובר בנסיעה ללונה פארק, לספארי, לפסטיגל, או סתם למסעדת מזון מהיר. יש הרבה מאוד פעילויות לילדים, גם חינמיות, אך בסופו של דבר לא פשוט לבדר ילדים במדינת ישראל, במיוחד בתקופת החגים והחופשים. אחת האטרקציות המעניינות והמאתגרות יותר היא פעילות בחדרי בריחה, שהפכו פופולאריים מאוד בקרב הציבור הישראלי.

הטרנד של חדרי הבריחה, שהחל בעיקר בתל אביב, כבר יצא מזמן לפריפריה והגיע לכל מקום בארץ. יש ערים רבות בהן יש ריכוז של כמה חדרים, ובמיוחד נתניה, בה יש המון חדרים שפונים לכל כלל האוכלוסייה באזור השרון. נתניה היא עיר מרכזית בשרון, אך לאור הפעולות שנעשות בה בשנים האחרונות, שנוגעות לשיפור הנראות והוספת אלמנטים תיירותיים, היא הופכת במהרה למוקד האטרקציות של השרון.

חדרי בריחה הם למעשה חדרי חידות משודרגים אשר המטרה הסופית בהם היא למעשה לפתור אותם ולצאת מהחדר. יש הרבה מאוד סוגים של חדרים – מפחידים, מצחיקים, עם שחקנים ובנושאים שונים. לאחרונה יש אפילו חדרים משודרגים, כאלו עם קולינריה ויצירה למשל. לכן, מקבלים בידור נאה בסכומים שהם נמוכים יותר מהבילויים היקרים יותר.

לשים לב

כאשר מחפשים חדר בריחה נתניה מחיר ועלויות מגלים מגוון רחב של חדרים ואפילו חדרים חדשים הנפתחים מדי יום. היופי בחדרי בריחה הוא שככל שכמות המשתתפים עולה, המחיר לבן אדם יורד ולכן ככל שיש יותר אנשים, כך גם משמח וזול יותר.

בירור לגבי חדר בריחה נתניה מחיר לבנאדם יגלה לכם שיש הרבה חדרים בטווחי מחירים שונים, אך חשוב מאוד לשים לב לדרגות הקושי וההתאמה מבחינת תכנים, כדי לא להיתקל במפח נפש של חדר שלא מתאים לילדים, מכל מיני סיבות. יש חדרים המיועדים לילדים באופן ספציפי ולשם כדאי ללכת עם הקטנטנים.