בריא בכל מחיר | PONG

בריא בכל מחיר

הגוף שלנו זקוק לכמות מסוימת של ויטמין D כדי שיוכל לבצע כמה תהליכים בסיסיים בגוף. אם הקבלה אינה מספקת, יש לפנות לייעוץ של רופא

כל אחד שואף לנהל אורח חיים בריא וכזה אפשר להשיג רק כאשר נותנים לגוף את כל מה שהוא צריך. ויטמין D הוא אחד המרכיבים החשובים בגוף וכזה שמסייע ליכולות הספיגה של סידן, ברזל, מגנזיום, אבץ ועוד הרבה מאוד מינרלים ואנזימים הנמצאים בגופנו. תתפלאו לגלות שאת מרבית ויטמין D שלנו אנחנו מקבלים דווקא מקרני השמש, אך מה קורה כאשר החשיפה שלנו לשמש היא לא גדולה, או שהגוף שלנו אינו מצליח לספוג את הויטמין כראוי? כאן יש צורך בהתערבות חיצונית.

כדורי ויטמין D יכולים להעלות את המינון בגוף ולשפר את הספיגה של הסידן והברזל. יש המון סוגים ולכל כדור יש את היתרונות והחסרונות שלו, וחשוב מאוד להתייעץ עם רופא מומחה לפני שנוטלים כל סוג של כדורים ולבטח כדורי ויטמינים. לעיתים, הוויטמינים יכולים לייצר גם תגובה שלילית, והייעוץ הוא חשוב מאוד.

שמש, אך לא רק

בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר היא עדיין השמש. חשוב לדעת שככל שהעור בהיר יותר, כך הוא סופג יותר ויטמין D מהשמש, אך במקרים הללו הוא גם יותר חשוף לסכנות. חשוב להגן על עצמנו בפני השמש ולהגביל את החשיפה. יש גם כמה סוגים של ויטמין D שלכל אחד מהסוגים יתרונות וחסרונות משלו. חשוב מאוד להתעניין בנושא, להבין את הצרכים של הגוף שלנו ולתת לו את כמות ויטמין ה-D שהוא צריך.

הגוף שלנו אינו תמיד מקבל את כל מה שהוא צריך. כאשר ישנה בעיה עם ויטמין D, מומלץ מאוד לקחת כדורים ולוודא שהמינונים מספיקים. אף אחד לא רוצה להרגיש חולשה, כאבי עצמות ועוד אי נעימויות שונות. תנו לגוף את כל ויטמין ה-D שהוא צריך, ושפרו את אורח החיים שלכם, אם לא בעזרת השמש, אז בעזרת התערבות חיצונית מבוקרת.