הגורמים המשפיעים על נוכחות האורחים באירוע שלכם

כשישבתם על רשימות המוזמנים שלכם לאירוע, היה ברור לכם כי אתם רוצים לראות באירוע שלכם כל מכר, חבר או בן משפחה אליו אתם שולחים הזמנה. בפועל? לא תמיד כל המוזמנים מצליחים להגיע לחגוג אתכם חתונה בנס ציונה. לפניכם, הפרמטרים המשפיעים על נוכחות האורחים:

היום בו החלטתם להתחתן:

לא תאמינו אפילו איזה משקל יש לעונה וליום בהם אתם מתחתנים. ככל שאתם עורכים חתונה בנס ציונה לקראת סוף השבוע, כך עולה הסבירות כי יותר אורחים יגיעו. אירועים הנערכים בתחילת השבוע לעתים יוצרים גודש ולחץ של מחוייבויות בקרב האורחים, ואילו אירועים ביום חמישי ושישי כבר מסתמנים כקלילים יותר לאחר שכל אחד סיים את מטלותיו לשבוע זה.

קרובים קרובים: מעגל הקירבה:

מה שעוד ישפיע על נוכחות או אי נוכחות האורחים באירוע הוא כמובן מעגל הקירבה עם האורחים. מובן כי בני המשפחה והחברים ישימו את האירוע שלכם בראש סדר העדיפויות, אך ככל שמעגל הקירבה מתרחק, כך האורחים ירגישו פחות מחוייבים לאירוע. כך, קורה לא אחת שקולגות, מכרים מהעבר וחברים של ההורים לא תמיד מגיעים אל אירועים, וצריך לקחת את זה בחשבון.

חם-קר: מזג האוויר:

אם תחגגו חתונה בנס ציונה בעונת הקיץ, ישנה סבירות גבוהה יותר שכל האורחים שלכם יגיעו. מעבר לכך שעונת הקיץ היא ה-עונה של האירועים, נדמה כי לאנשים קל יותר לצאת מהבית בקיץ מאשר בחורף. עונת החורף מתקשרת עם סגריריות ורצון עז להישאר בבית. מדובר על אחד החששות הגדולים של הזוגות המאורסים המעוניינים בחתונה חורפית, אך כן חשוב לזכור כי עדיין מדובר על אירוע החתונה שלכם, כך שבכל מקרה המעגל הקרוב ביותר יחגוג אתכם בכל עונה שלא תחגגו.

ולפעמים, לא ניתן לתכנן הכל:

ולעתים, ישנם אירועים בלתי צפויים שגם אותם צריך לקחת בחשבון. רשימת המוזמנים שלכם לאירוע חתונה בנס ציונה מבוססת על המעגל הקרוב אליכם ועל מכרים שצברתם לאורך השנים. על מנת לקבל תמונה בהירה של כמות האורחים העתידה להגיע אל האירוע, מומלץ לערוך רשימות הגעה כשבועיים לפני האירוע הגדול. זיכרו: לעתים, גם אורחים שאישרו הגעתם לבסוף לא מגיעים בעקבות אירועים בלתי צפויים שלא היה ניתן לתכנן.