הדרך לשיער מושלם

נשים רבות סובלות משיער לא מושלם מסיבות גנטיות ורוצות לייצר שיער איכותי בצורה מלאכותית. עם תוספות שיער איכותיות אפשר להגיע לתוצאות מצוינות

רוב הנשים יגידו שמה שהכי חשוב להן בנושא הטיפוח האישי הוא השיער. השיער הוא כרטיס הביקור של האישה, הן מטפלות בו באופן יום יומי וחלקן הופכות אובססיביות אליו. הרצון להציג שיער יפה ומלא עולה על כל דימיון ונשים מוכנות להוציא כספים רבים כדי להשיג את המטרה הזו. מרבית הנשים לא מרוצות מהשיער שלהן, בטח לא לאורך זמן, וצריכות לטפח אותו ולהוסיף לו תוספות כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

כאשר נשים מחפשות תוספות שיער למכירה הן צריכות להבין את התחום ולדעת מה הכי טוב לראש שלהן. יש הרבה מאוד סוגי קרקפות ולכל סוג מתאים משהו אחר. אפשר לבצע תוספות שיער באמצעות הדבקה, קליפסים או הלחמות ויש הרבה מאוד תת שיטות. בחירה של שיטה לא נכונה יכולה לגרום לנזק רב הן לקרקפת והן לשיער ולגרום לאפקט ההפוך.

הרבה מאוד מספרות כיום מספקות תוספות שיער למכירה ולכל ספר או ספרית יש את התחום ההתמחות שלו (או שלה), ולכן, כדאי מאוד להתאים את השיטה גם לספר. יש הרבה אנשים מוכשרים בתחום השיער ולא כדאי להתפשר.

האפקטיבית ביותר

הקונצנזוס הרחב בתחום גורס כי השיטה האפקטיבית ביותר היא שיטת ההלחמה. החלמת קרטין היא שיטה נהדרת לתוספות שיער, שכן היא עמידה, איכותית, קשה לזיהוי ולא מושפעת ממזג האוויר. עם זאת, לא כל אישה יכולה ללכת על השיטה הזו, למרות שהיא מומלצת ויש נשים להן ימליצו על הדבקה זמנית בלבד עם קליפסים, זאת כדי למנוע נזק רחב היקף לשיער.

כל אישה רוצה את השיער המושלם, אך המציאות חזקה מכל דמיון והגנטיקה לא תמיד איכותית במיוחד כשזה נוגע לפדחת. לכן, לפעמים צריך לעשות התאמות ותוספות שיער הן התשובה המושלמת לקבל שיער מלא ויפה.