הטיפים המובילים לסידור הבגדים בארון ההזזה שלכם | PONG

הטיפים המובילים לסידור הבגדים בארון ההזזה שלכם

מי היה רוצה לזכות בארון בגדים מסודר? כולם. מי אוהב לסדר את ארון הבגדים? לא כולם. אז מצד אחד אולי לא תוכלו להתחמק מסידור הבגדים שלכם הנמצאים בתוך ארון הזזה, אך כן ישנם טיפים שיוכלו לסייע לכם לסדר את הארון על הצד הטוב ביותר. אז רגע לפני שאתם מתחילים למיין בגדים ולסדר בפעם המי יודע כמה את הארון, אילו טיפים יכולים לשרת אתכם?

 

חלוקה לפי עונות: מה למעלה ומה למטה?

הדרך שנמצאת היעילה ביותר היא לסדר את פריטי הלבוש על פי העונות: במדפים הנגישים ביותר אחסנו את הפריטים ההולמים את העונה בה נמצאים כעת. לדוגמה, אם כעת עונת הקיץ, במדפים הראשונים הנמצאים בגובה שלכם ישולבו פריטי הקיץ השונים: גופיות, חולצות טי ומכנסיים קצרים. בגדי החורף? יעלו מדף אחד בארון שכן אין בהם כל צורך כעת. כך, אתם מונעים סרבול מיותר ושליפת בגדים סבוכה הגורמת לבסוף לבלאגן.

 

חלוקה על פי צבעים? זה לא באמת עובד

אז לצד טיפ שיכול לסייע לכם בסידור הארון, חשוב גם לציין בפניכם מה לא כדאי לעשות בשום פנים ואופן: חלוקה על פי הצבעים. אולי אסתטית מדובר על הסידור האידאלי, אך בפועל הסידור על פי הצבעים דורש מכם התעסקות רבה שלא באמת תרצו לעצמכם. כמו כן, חלוקה על פי צבעים המון פעמים משלבת בין פריטי הקיץ והחורף כך שמדובר על סידור שאינו פונקציונאלי שכן חולצת טי מנוחת על סריג רק בגלל שהם חולקים את אותו הצבע. הטיפ הגדול? הימנעו מסידור שכזה.

 

איך מתחיל הבלאגן בארון? בחולצה אחת לא מקופלת

סידרתם את הארון שלכם על פי העונות? כעת הגיע הזמן לתת טיפ לשימור הסדר: זכרו כי בלאגן בארון הבגדים שלכם לא מתחיל בסופת טורנדו שהופכת אותו, אלא בחולצה אחת לא מסודרת הגוררת עוד חולצה ועוד חולצה. כיום קל מאד לשמור על הסדר של הבגדים בתוך ארונות הזזה הודות לסוגי האחסון הרבים, כך שכל הנדרש מכם הוא מעט משמעת. מכניסים אל הארון רק בגדים מקופלים!