הצעות נישואין אמיצות במיוחד!

השאלה הנצחית והעל זמנית היא מה חשוב יותר: טבעת האירוסיןאו הצעת הנישואין. שאלה זו דומה לשאלה מה חשוב יותר – מתכון מנצח או חומרי גלם מעולים? התשובה כמובן היא ששניהם חשובים באותה המידה. הצעת הנישואין שלך היא שם כולל להפקה מרגשת של ההצעה וכריעת ברך, כמו גם של בחירת הטבעת שבזכותה תזכה לשנות את הסטטוס עם בחירת לבך. בעוד ישנן הצעות סטנדרטיות יותר, גם ישנן הצעות אקסטרימיות יותר שללא כל ספק יזכו אותך בתואר "אמיץ".

 

הודעת ווצאפ כזו היא לא חלמה לקבל

בכל יום מקבל כל משתמש במכשיר חכם עשרות אם לא מאות הודעות ווצאפ. נדמה כי ישנם אלו שכבר אינם מתייחסים לכל התראה ובודקים את ההודעות במכשיר אחת לכמה שעות. להיות אמיץ זה לשלוח את הצעת הנישואין לאחת שלך באמצעות הודעה שגרתית לכאורה, אך כזו המגלמת בתוכה את העתיד המשותף שלכם. אךי מציעים נישואין בווצאפ? מצד אחד, תוכל לשלוח לה תמונה של טבעת אירוסין, ואילו מהצד השני תוכל לשלוח לה את צמד המילים: "התינשאי לי?". למרות שתחילה היא לבטח תהיה בטוחה כי מדובר על בדיחה, מהר מאד היא תבין כי היא הופכת בשניות הקרובות למאורסת.

 

יש לה 24 שעות לגלות שהצעת לה

אז מה דעתך על הצעת נישואין באינסטגרם? מדובר על הצעה שכבר הוצעה על ידי לא מעט גברים בדרכים שונות ושימושים שונים. כעת, נדמה כי הדרך הטובה ביותר להציע את ההצעה היא באמעצות story שתעלה: יש לה 24 שעות בלבד לפתוח את הסטורי ולגלות את ההצעה שלך. בסטורי תוכל כמובן להעלות תמונה של הטבעת, סלפי שלך בחנות התכשיטים עם רמזים, יצירת שאלון עם תמונות של טבעות אירוסין וכדומה. תהיה בטוח שלסטורי הזה היא לא תהיה אדישה, והתגובה שלה תהיה הרבה מעבר ללייק.

 

לאן כבר יש לברוח? לטבעת!

אפשרות נוספת הנמצאת פופולארית מצד אחד ומתייגת אותך כאמיץ מאד מהצד השני, היא הצעה המתקיימת בחדרי הבריחה. בתיאום מראש עם מנהלי החדרים, ניתן לשתול רמזים וחידות הרלוונטים לחיי הזוגיות שלכם, וכך להפוך את ההצעה למרגשת ומדליקה אף יותר. אם אתה רוצה לשמור על הסוד לאורך כל הבילוי בחדר, תוכל לעשות זאת עם הצעה שתגיע לקראת החידה האחרונה, כאשר היא תכלול גם את כריעת הברך ושליפת הטבעת.

 

הטבעת ממתינה לה בדואר

כנראה שהדבר האחרון שבת הזוג שלך מצפה לקבל מדואר ישראל הוא טבעת שנבחרה מתוך קטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות. דרך נוספת להשתעשע עם הצעת הנישואין היא לשלוח את הטבעת בדואר, ולשלוח את בת הזוג שלך אל הדואר להביא עבורך את הדואר שעל שמך. עם הגעתה, תפתחו יחד את האריזה שקיבלת, והיא תופתע לגלות שהחבילה שהיא עמדה בשבילה בתור, היא בעצם הטבעת שתהפוך אותה מאורסת לך.