חדר הורים מעוצב

אחד מן החדרים היותר גדולים של הבית הוא החדר של ההורים כאשר בבנייה המודרנית זה מאוד קל לראות שבכל חדר כזה גם החלל של השינה הוא די גדול ולצידו יש את התוספות של חדר ארונות קטן לצד חדר שבו יש מקלחון ושירותים לצרכי ההורים.

הבעיה עם החדרים הללו היא שהם בדרך כלל רחוקים מלהיות מושלמים, ולא מעט הורים מוצאים את עצמם לא מנצלים כהלכה את החלל הזה אשר ניתן במיוחד עבורם, וכך הם בכלל לא חשים את כל היתרון הזה של סוויטת הורים. לשם קבלת היתרון במלואו צריך לא פעם לערב מעצבי פנים שלהם יש רעיונות נהדרים ליצירת חלל יותר מתאים.

 

מעצבים מחדש את סוויטת ההורים

קודם כל צריכים להבין כי יכול להיות הבדל בגודל של סוויטת הורים מבניין אחד לאחר, כאשר יש סוויטות שכוללות חדר ארונות קטן ואחרות שבהן אמורים להציב ארון בגדים בצמוד לקיר רלבנטי. ההבדלים יכולים לכלול גם כמות של חלונות כאשר בחלק יש שני חלונות ובאחרים יש רק אחד בלבד.

כל הדברים הללו בליווי של השקעים והמיקום של חדר המקלחת והשירותים הופכים את הסידור של החדר לאתגר, ולשם כך צריכים מעצבי פנים יצירתיים אשר יכולים לקדם את התוכנית שאיתה הורים ייהנו מהחדר הזה שלהם וירגישו מפונקים אחרי יום שלם שבו הם טורחים עבור הבית והילדים.

יכולים לשנות את המיקום של הרהיטים, יכולים ליצור נקודות תאורה וחשמל חדשות, יכולים לתכנן מחדש את המיקום של הטלביזיה ואפילו להוסיף צבעים חדשים עם טפטים וצבעים על הקיר. את כל אלה צריכים לשלב בצורה נכונה בהתאם לגודל, וזאת כדי שסך הכל לא יהיה עמוס מידי בפרטים ומקטין מימדים.