חופשה אביבית בדרום

רגע לפני ששוקעים עד צוואר בכל העניין הזה של הכנת הבית לקראת חג הפסח, הלוא הוא חג האביב ומעבירים את הבית סדרה של ניקיונות כולל החלפת הקולקציה שבארונות למשהו אביבי יותר, זה הזמן לבדוק מה אפשר לעשות במהלכה של החופשה שבה הורים וילדים נמצאים בבית, ורוצים להפיק את המירב מאותו זמן של ביחד.

אחד מן המקומות שמאוד כדאי לבקר בהם במהלכה של חופשת האביב הקצרה הוא אזור הדרום הרבה בשל העובדה כי הוא מציע רמה יותר גבוהה של טמפרטורה, וכך כאשר רוצים ליהנות מקיץ נעים ולא מכביד גם בזמן של חודש אפריל, אילת היא המקום המושלם לכך ויציאה אל הפלגה באילת היא חלק חשוב מכל זאת.

 

נהנים מחופשת חג באילת

חול המועד הוא התקופה הזו שבין חג ראשון לשני, בין ארוחה חגיגית אחת עם בני המשפחה לבין האחרת. בתקופה הזו ממלאים את הזמן עם לא מעט טיולים, ואם כבר יוצאים לטיול אז למה שאלו לא יהיו תחת חופשה אחת ארוכה של כמה ימים באילת הנעימה במיוחד במועד הזה?

דווקא התקופה של האביב מביאה את הביטחון של ימים בהירים עם שמש חמימה, כך שבהחלט יכולים לטבול בבריכה או בים ברוגע בלי כל הלחץ ושיא החום שמאפיינים את חודשי הקיץ עצמם. יציאה של הפלגה באילת מוסיפה עוד חוויה נעימה שנעים לעבור במים שאינם מלאים בכלי שייט לעייפה, ומגיעים עם שקט יחסי והרבה מאוד רוגע שכיף להשיג באותו שייט נפלא.

בתקופה של חול המועד כל העסקים פתוחים, אז יכולים לשלב שם גם קצת שופינג נטול מע"מ, ועם כל החוויות הנהדרות הללו לחזור אל מזג האוויר והשגרה כולה אשר מאפיינת את המקום שממנו מגיעים.