טיול ספורטיבי | PONG

טיול ספורטיבי

ישראלים מתחברים אל מדינת ספרד בצורה טובה יותר מאשר יתר ארצות אירופה המגוונות. אולי זה בגלל העובדה כי הטמפרטורה שם היא כזו שיכולה בהחלט להזכיר בשיאו של הקיץ את הקיץ הישראלי, אולי זה בשל החמימות אשר העם הזה מפגין גם אל עבר הישראלים חמי המזג וחסרי הסבלנות, אולי זה בשל העובדה כי ישראלים רבים היו בעבר כאלה שהמקורות שלהם היו אי שם בספרד שהחלה להתנצר ולסלק דתות אחרות מקרבה.

אחת הסיבות שבהחלט יכולות להיות עובדה מאוד ברורה להגעה של ישראלים אל עבר ספרד, וליתר דיוק אל ברצלונה הקטלונית היא העובדה המאוד ברורה כי שם באצטדיון קאמפ נואו נערכים להם משחקי הכדורגל היותר מרהיבים שאוהב כדורגל יכול לצפות בהם. זו הסיבה שמחפשים אחר דילים לברצלונה כולל משחק כדורגל, בליגת האלופות.

 

הרבה יותר מנופש בספרד

לצאת אל עבר נופש בכל אחת מערי ספרד זה בהחלט דבר נהדר. להכיר את ההיסטוריה של היהדות ברחבי ספרד טרם הגירוש ההמוני, לטעום כל מיני מאכלים ספרדיים, לעשות קצת שופינג ברחבי הרחובות עמוסי התיירים והחנויות וגם לנוח ולצפות בכל הנופים האירופאים הללו עם כוס בירה צוננת ביד.

הדרך להכיר את ברצלונה באמת היא על ידי הוספה של דילים לברצלונה כולל משחק כדורגל של הקבוצה הספרדית האהובה, בארסה, או כל קבוצה אחרת שאוהדים ויש לה משחק בתאריכים שבהם רוצים לצאת אל נופש. כי רק לאחר שנמצאים במשחק כדורגל אירופאי בליגה שכזו, מבינים את התרבות הספרדית לעומקה ויכולים לומר בגאון כי גם את החוויה המרגשת הזו של צפייה במשחק כדורגל בקאמפ נואו ביצעתם כאשר יוצאים אל נופש שהוא לגמרי אינו דומה לשום נופש אחר בעבר.