טיפול טבעי בכאבי מחזור עם דיקור סיני

כאבי מחזור הם אורח לא רצוי המגיע לביקור בן כמה ימים אחת לחודש. נשים שסובלות מכאבי מחזור מספרות על שנים רבות של תסכול, פגיעה באיכות החיים, מצב רוח מדוכדך והתנסויות מאכזבות במשככי כאבים ושאר טיפולים המבטיחים להביא הקלה בכאב. אם את סובלת מכאבי מחזור הגעת למקום הנכון. טיפולי דיקור סיני יוכלו להביא להקלה משמעותית בכאבים ללא תופעות לוואי, ותוך שיפור מצב הרוח והשפעה חיובית על מצב כל מערכות הגוף.

שיטת טיפול עדינה לכאבים חזקים

דיקור סיני יעיל לטיפול בכאבי מחזור קלים עד קשים. הרפואה הסינית רואה קשר ישיר בין הלחץ הנפשי אותו חווה האישה במהלך תקופת המחזור החודשי לבין כאבי המחזור. הכאבים מופיעים יחד עם מצבי רוח כמה ימים לפני תחילת המחזור ונעלמים רק בסוף המחזור. הכאב האופייני לכאבי מחזור מתרכז בבטן התחתונה עם הקרנה אל אזור הירכיים והגב התחתון.

טיפולי דיקור סיני משמשים בכל רחבי העולם להקלה בכאבים מסוגים שונים. את הטיפול מבצעים תוך שימוש במחטים זעירות המוצבות באזורים נבחרים בגוף מתוך מטרה לשפר את זרימת האנרגיה, לשחרר חסימות של אנרגיה, לשפר את מצב הרוח, להמריץ את זרימת הדם אל הרחם, לטפל בחוסר האיזון ההורמונלי ולהקל כך על הכאבים.

איך הכבד קשור לטיפולי דיקור סיני לכאבי מחזור ?

הרפואה הסינית רואה בכבד איבר אחראי להיבטים הרגשיים והפיזיים של המחזור החודשי הנשי. בכל פעם בה את כאישה סובלת מכאבי מחזור, הדבר נגרם משיבוש הזרימה התקינה של הדם והאנרגיה בגוף עם דגש על זרימת דם והאנרגיה מהכבד אל אברי הרבייה הנשיים. השיבושים בזרימה זו נגרמים עקב מתחים נפשיים, סטרס, לחצים ותחושות של עצבות. טיפולי דיקור סיני מסייעים לאישה באיזון המערכת ההורמונלית, זירוז זרימת הדם והאנרגיה ושיפור מצב הרוח.

כיצד מתבצע הטיפול?

כמו כל טיפול דיקור סיני אחר, הטיפול מתבצע בקליניקה מסודרת באווירה נעימה. לאחר השלמת האבחון היסודי מתחילים בטיפול תוך הצבת המחטים הזעירות בנקודות המתאימות בגוף. אם מדובר בטיפול ראשון ואת מעט חוששת תוכלי להיות רגועה, הטיפול אינו כרוך בכאבים או תופעות לוואי כלשהן. הצבת המחטים כמעט אינה מורגשת כלל. על מנת לאפשר תגובה חיובית מקסימלית של הגוף המחטים יוצבו בנקודות הנבחרות למשך כ-20 דקות עד חצי שעה. במהלך הטיפול יהיו מקרים בהם המטפל יעביר מחטים מנקודה לנקודה.

הקלה בכאבי המחזור ושיפור במצב הרוח ניכרים כבר לאחר הטיפול הראשון. סדרה של טיפולים תביא להקלה משמעותית יותר עד טיפול מלא בבעיה. המחזור הבא כבר יהיה הרבה פחות קשה.