טכנאי חאפר לדוד? כך תדעו לזהות אותו בקלות!

כשאתם מחפשים איש מקצוע כמו טכנאי לדוד שלכם, הרי שאתם מקווים למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר. מה שקורה לא אחת, בעיקר בעידן האינטרנט בו ישנו גודש והצפה של אנשי מקצוע הנחשפים בפניכם, הוא שאתם "זוכים" לעבוד עם טכנאי חאפר. התקנה של דוד אינה משחק ילדים, והיא דורשת מיומנות רבה, לצד אדיבות ושירותיות. איך גם אתם תזהו את הטכנאי החאפר שישאר בתוצאות החיפוש ולא יגיע אליכם להתקנה?

 

הטכנאי שלא יתחייב לכם לשעת הגעה

אתם יכולים ללמוד המון על מקצועיות ושירותיות כבר בשיחת ההיכרות שלכם עם הטכנאי. בעוד ישנם טכנאים המבצעים התקנת דוד חשמל שיתחשבו בלוחות הזמנים שלכם ויתאמו אתכם שעה ויום ידועים מראש, ישנם אלו שלא יציינו בפניכם שעת הגעה. טכנאי שקובע אתכם ליום מסוים ומרתק אתכם בביתכם מבלי לציין בפניכם שעה, אינו טכנאי שמעניק שירות טוב – מה שמשפיע בצורה זו או אחרת על ההתקנה ושביעות הרצון שלכם.

 

הטכנאי שיאתר את תקלת דוד החשמל כבר בטלפון

לצד התקנות, יהיו מקרים בהם השירות שידרש על ידכם יהיה תיקון דודי חשמל. הדרך הקלה ביותר לזהות את הטכנאי החאפר היא בעת שהוא יאתר את התקלות בדוד כבר בטלפון. ישנו הבדל בין השערה שנותן לכם הטכנאי שהיא דווקא טובה ובאה לשקף לכם את המקצועיות שלו, ובין קביעה חד משמעית לגבי סוג התיקון הנדרש והעלות שלו. ישנם טכנאים שלא יתביישו לאתר את התקלה מבלי שהם בדקו את הדוד כלל! במקרים שכאלו, דעו כי מדובר על אנשים שלא מחפשים להעניק שירות, אלא לקבל את כספכם בלבד.

 

הטכנאי שימליץ לכם מראש על החלפת הדוד

החלפה של דוד חשמל היא במידה רבה מקרה קצוני בלבד. עוד הרבה לפני שיוחלף לכם הדוד יתבצעו תיקונים שונים שיאפשרו לכם להמשיך וליהנות מההשקעה הראשונית שלכם. דוד יכול לשרת אתכם למשך כמעט עשור, כאשר רק לאחר שמונה שנים לערך מתחילים לבחון את האפשרות להחליפו. אתם מלינים על תקלה בדוד אך הטכנאי לוחץ עליכם להחליף את הדוד? כאן אמורה להידלק לכם הנורה האדומה. כל עוד הדוד שלכם חדש והתקלה הינה נקודתית ולא השבתה כוללת של הדוד – דעו כי אין כל סיבה להחליפו, ובטח שלא לקבוע על כך מבלי לבדוק את הדוד.

 

זה שלא יתן לכם שמות של לקוחות מרוצים

כיום פשוט מאד לקרוא המלצות על טכנאים שונים באמצעות האינטרנט. מצאתם טכנאי שנראה לכם כאיש מקצוע שראוי לעבוד איתו אך אתם לא מוצאים המלצות מתאימות עליו? דרשו בשיחת ההיכרות בטלפון המלצות רלוונטיות. במידה והטכנאי לא נותן לכם שמות ומספרים של לקוחות מרוצים, דעו כי פשוט אין כאלו. הטכנאים המומלצים משתפים בשמחה המלצות עליהם, ובעת שאין כאלו – אולי כדאי לחפש טכנאי אחר לדוד שלכם.