יותר נעים להכיר

נשים לא ממש מבינות את זה מכיוון שהן באופן בסיסי כבר מגיעות בצורה מושכת אשר עדיין לא הפכה את הכיוון הזה של המין השני שעובד קשה על מנת לזכות בתשומת הלב של האישה שאיתה הוא מעוניין לבלות. אבל, גברים צריכים לפעול בצורה מאוד אמיצה על מנת להביא את אותה האישה אל שיחה יחד איתם, וזה לגמרי לא פשוט לגשת אל אדם שאותו בשורה התחתונה לגמרי לא מכירים וממנו רוצים לקבל משוב חיובי.

מכאן והלאה כל העניין הזה של איך להתחיל עם בחורות הפך להיות דבר שאותו רואים בסרטים ועליו לא מפסיקים לדון בין גברים.

 

משנים את הגישה

הדבר הראשון שאותו צריכים להבין הוא כי האישה היא לא האויב וכי ככל שמבצעים את הפעולה של כניסה אל שיחה עם המין השני, כך יותר צוברים ביטחון ואת הניסיון על מנת להתקדם אל השלב הבא בכל מפגש שכזה מחדש.

איך יודעים איך להתחיל עם בחורות בלי ניסיון כלל בעניין? פשוט קופצים אל המים העמוקים ומגלים איזו דרך מוכיחה את עצמה בצורה אישית להכי נוחה והכי נכונה לכל גבר שמחפש אינטראקציה עם נשים. לא צריכים לחכות למיקום כמו בר ובהחלט לא צריכים להיות שתויים, פשוט צריכים לפעול ולהבין כי כל מקום הוא כזה שבו יכולים לפתח קשרים, גם רומנטיים.

 

מתחילים לצבור ניסיון

ככל שגברים נעשים יותר פעילים מבחינה זו, כך הם מתחילים יותר ויותר לצבור ניסיון ולהבין כי גם הצד השני מחפש אחר תשומת לב, כי אף אחד לא רוצה ממש להישאר לבד בכל יום מחדש. העניין הוא של גישה פעילה על פני תהייה פאסיבית לגבי מה שהיה קורה אם רק…