כמה אתה משקיע? המדריך לרכישת טבעת אירוסין

בקרוב מאד בת הזוג שלך הולכת להיות האישה המאושרת ביותר בעולם, והיא גם תזכה להחזיק בסטטוס חדש: מאורסת. הדרך לשם לא אפשרית עם קיצורי דרך, אלא עם הצעת נישואין מפוארת שבשיאה טבעת האירוסין. המדריך המקוצר לרכישת טבעות אירוסין כאן לפניך:

 

הגדרת תקציב: יכולת כלכלית בשידוך לרצון הפנימי

בעת שאתה רוכש לעצמך פריטי לבוש חדשים אתה לא מגדיר תקציב ברור, אך עם טבעות אירוסיןמדובר על מהלך חשוב מאד. טבעת אירוסין יכולה להגיע לעלות של אלפי שקלים, ועל מנת שכל מה שתרגיש בלבך הוא אהבה ולא לחץ כלכלי, חשוב שגם אתה תדע לפני ההגעה אל חנות התכשיטים כמה אתה מתכנן להשקיע. איך יוצרים תקציב נכון? צור שידוך בין היכולת הכלכלית שלך ובין הרצון הפנימי שלך. כן חשוב לדעת שגם עם תקציבים צנועים יותר ניתן  לרכוש טבעות אירוסין מרהיבות.

 

השלב הבא: סינון דגמים על פי סוג הזהב ומידת העיצוב

אפשר לומר שאחד החלקים המהותיים ביותר הוא הגדרת התקציב, כך שבעת שעברת אותו בהצלחה אתה יכול להתקדם. אם בשלב הראשון היה עליך להפגין יכולות אסטרטגיה ותכנון, כעת עליך לשקף עד כמה אתה מכיר את בת הזוג שלך. בחירת הטבעת חייבת להיות מבוססת על טעם אישי ולא על בחירה חופשית שאתה מבצע. לכן, חשוב להעניק חשיבות לפרמטרים כדוגמת סוג הזהב של הטבעת – צהוב או לבן, מידת העיצוב – קלאסית או מעוצבת, גודל היהלום וחיתוך היהלום.

 

טבעות זולות יכולות להילקח בחשבון בתנאי ש…

ומה השלב הבא? אחרי הגדרת הקווים המאפיינים את הטבעת, ניתן להגיע אל חנות התכשיטים. ישנם המון גברים שמראש בוחרים להתמקד על אזורים בחנות של טבעות אירוסין יקרות מאד, זאת על מנת להבטיח שהם משקפים כמה שיותר את כוונתם הטהורה והאהבה הגדולה. טבעות זולות יכולות לבוא גם הן בחשבון, זאת מאחר והן המון פעמים אלו המתאימות ביותר לפרמטרים שהוגדרו. על כן, כדאי לבחון את הדגמים ראשית על פי הנראות שלהם ורק לאחר מכן להתחשב בתקציב שהוגדר בתחילת המסע.