לשדרג את הפינה

לשדרג את הפינה

פינות זולה מאפשרות להקליל את האירוח ולהוסיף טאץ' עיצובי שלא נמצא בכל מקום

ריהוט הבית הוא אינו פשוט וצריך בעיקר לפגוע לטעמם ולקונספט העיצובי של הלקוחות. יש אנשים שאוהבים צבעים ואורות, ואחרים שאוהבים מעט יותר שקט. הסוג האחר של האנשים, שמעדיפים עיצוב רגוע יותר, צריכים לבחון את האופציה של פינות זולה מעוצבות. פינות זולה אמורות להעניק לאנשים מעט יותר שקט ומקום נעים יותר לשבת בו.

בדרך כלל, האירוח מתרכז בסלון, אך זה לא תמיד מתאים לקונספט של המארחים. יש אנשים שרוצים אירוח יותר נעים ופחות רשמי, ולכן פינות זולה הן פחות רשמיות ויותר מתאימות. הפינות מורכבות בעיקר מרהיטים נמוכים ונוחים במיוחד כמו פופים, ספות נמוכות, שטיחים, ערסלים, מקררים קטנים ועוד.

המטרה של פינות זולה היא לייצר מקום בו אפשר לשבת ברגיעה מוחלטת, ופחות רשמית. בפינות הזולה בדרך כלל יש אירוח של שעות ארוכות ודו שיח שהוא פחות רשמי ויותר קליל. אנשים לא צריכים להתלבש בצורה מפוארת או להכין אוכל מפואר. קצת כיבוד ואולי איזושהי פיצה עושים את העבודה בצורה מושלמת.

לא משתלט

יש הרבה מאוד סוגים של פינות זולה שאפשר להתאים לבית באופן ספציפי. יש פינות בצבעים חמים יותר ומנגד, פינות שנראות מודרניות יותר. יש הרבה מאוד אפשרויות והאופציה העדיפה היא להתייעץ עם מעצבי פנים איכותיים כדי לדעת לשלב את הפינה בתוך הבית ולא לתת לה להשתלט על העיצוב באופן מוחלט מצד אחד, אך מנגד, לא לתת לה להיעלם לחלוטין.

היתרון הגדול של פינות זולה הן בעובדה שהן מאפשרות לארח בחלק מוזנח יחסית של הבית, בפנים או בחוץ, מבלי להפוך כל ביקור לרשמי מדי ולטרחה גדולה מדי. הישיבה בפינות הללו היא נוחה יותר, נוטה להקליל את האווירה ולהפוך את האירוח לאינטימי ונעים יותר עבור כל הנוכחים.