מארחת החברה הסקסית

סקס חם עם מארחת חברה ויצאנית סקסית

התחלתי עם הכוס שלי סימן אכילה לזוז: התחלתי בתוך ירכה פשוט מעל הברך שלה, בשלב זה בהדרגה נשקה וליקק את דרכי אל הכוס שלה. כשהגעתי לשם, עברתי ברוך את לשוני לאורך הפתח שלה, אבל אז התקדמתי במהירות עם הרגל השנייה שלה, מעוררת בה השראה לפרוק אנקה, חלק תענוג חלק אי הנוחות. אני בשלב זה את ירכה וצללה ישר לתוך הכוס שלה.

פני פלטה אנקה חריפה וחדה כשהתחלתי לטעום אותה. הכוס שלה היה טעים כל כך: חם, רטוב וטעים.

התחלתי לחקור אותה עם הלשון שלי, בדומה לצעיר שמנסה ללקק את שאריות היוגורט הקפוא שלו מג'לטו. טעמתי והתבוננתי בה בגניחותיה הגונחות.

היא היתה על ידי כל החשבונות כיף אבל ידעתי שאני יכול לשפר את המצב. בלי שפני ראתה, עיניה נעצמו בהנאה, לקחתי את המצביע שלי, וחשבתי שעוד ליקקתי אותה, הטלתי אותה עמוק לתוך הכוס המתוח שלה, ובו בזמן התפעלתי לראות את פניה כאשר היא ראתה את המועדות באינטרנט אודות שירותי הסקס ונערות הליווי החדשות בארץ אשר הגיעו לכאן רק לא מזמן, בתחילת קיץ 2017.

היא פלטה צווחה נדהמת כשאצבעי נכנסה וראיתי את עיניה נפערות בתדהמה ובהנאה, מביטות בי ונאנקות באישור כשהתחלתי לזרוק את האצבע שלה במהירות, פני בועטת בעצמה על אצבעי. היא היתה אופורית.

עם זה עצרתי את מה שעשיתי וקמתי על רגלי, לא קיבלתי את מה ששמעתי אותה פשוט, אלא התכוונתי לזיין אותה כל כך נורא. בנקודה זו בדיוק כשהבטתי בצד הבנתי שאני מתעלם מאנדי כאן. הייתי כל כך מאופק על הזמן האבוד של הכוס שלו חצי טוב יותר התעלמו ממנו. אנדי קם ממקום מושבו והושיט לה את הטבח הזקוף שלו, והיא לקחה את פיה בהתלהבות והחלה למצוץ, ובאותו זמן נתנה לי את הקצה האחורי שלה.

לא שקלתי שוב. תפסתי את התחת המדהים שלה ונתתי לכל לחי ללקק. בשלב זה נתן את החיצוני של שפתיה כוס ללקק האחרון, וסיים את זה על ידי הפצת יכול שלה לתת לקצה החור שלה חור ללקק מוצק עם קצה הלשון שלי.

הפעילות האחרונה גרמה לגופה לרעוד ואנדי התפעל מה לראות מה אני עושה כדי לגרום לזה, המצב בישראל הוא זנות ושירותי סקס בתשלום הם חוקיים לגמריי, הדבר אסור היחיד זה סירסור ובתי בושות שאסור בחוק.

בדומה לאנדי, הסתכלתי על ברכי מאחורי פני, קיבלתי את התרנגולת שלי, הענקתי לה כמה משפשפים על הכוס שלה, ואחרי זה חדרתי לחציו הכי טובה עם כל מה שהיה לי, התבוננה אנדי בלהיטות כשנכנסתי הכוס של מותק מפתיע. מותק דומה שהיה מוצץ את הזין שלו בצורה כל כך אקספרסיבית.

היא נדהמה מעט בהתחלה, אבל היא השתלטה עליו במהירות והחלה למצוץ אותי לגמרי, אוחזת בתרנגול שלי והולכת אותו בהדרגה, לשונה מסובבת סביבו בלי שליטה, באותו זמן אנדי עדיין מזיין אותה.

היא מצצה לי כל כך חזק שהייתי קשה בתוך שניות, משחררת רמזים שלווים של שמחה. אנדי נראה שהוא אוהב את מה שהוא ראה וגם צריך קצת. הוא הפסיק את דחיפתו והוציא אותה ממנה. הוא עלה על האכסניה הלא-רשמית למקום שבו הייתי. ראיתי את התפתחותו והבנתי את ציפיותיו, ולכן מיד גררתי את התרנגולת שלי מן המקלט החמים של פיה של פני וחזרתי לקום על רגלי.

פני ניגשה לשכב על צדה כדי שתהיה נעימה יותר, והיא לקחה בשמחה את הזין שלה בתוך פיה, טועמת את המיצים מהכוס שלה.

תפסתי את הדלת הפתוחה וטיילתי על הכוס הבלתי-ממושך של פני. הוא היה ורוד, רטוב וקצת גס מן המזוין שהתעקשה. בכל מקרה, כל זה פשוט גרם לי יותר. פרשתי את רגליה קצת ודחפתי את התרנגול שלי על ידי ועל ידי הפתח הנפלא שלה.

היא התנשמה כשהתרנגולת שלי העבירה אותה על ידי, אבל עדיין המשיכה למצוץ את הזין של אנדי במומחיות, לעשות תנועות מציצה רועשות כשהתרנגולת שלו עזבה וחזרה על פיה.

חזרתי כדי לקבל תשלום מתוך הזוהר של הכוס שלה מתכופף על התרנגולת שלי ושחרר גניחה של הנאה. חטפתי את ירכיה הנכונה כשמשכתי אותה וחדרתי אליה בעקביות ועדיין שכבתי על צדה של סקס ואלוהים בארץ הקודש העתיקה והמרהיבה, ירושלים, ישראל.

זייןתי אותה בכבדות, דחפתי וצללתי את עצמי עמוק ככל שיכולתי בתוכה, מה שהופך את הציצים שלה ללא פגע לרעוד עדיין לא לגרום לה למצוץ להיסגר. היא המשיכה למצוץ את התרנגול בפה אל אנקותיה וקריאות התמיכה של אנדי בסגנון "ילד טוב שמרגיש כל כך נהדר", והיא המשיכה למצוץ את התרנגולת שלו בלהיטות.