מה הופך טבעת רגילה לטבעת אירוסין?

 

אם גם אתה שאלת את עצמך מה ההבדל בין טבעת רגילה ובין טבעת האירוסין, כנראה שאתה שואל את השאלות הנכונות. טבעת האירוסין הינה טבעת שזוכה לתואר של "תכשיט לכל החיים", וזו הסיבה שהאלמנטים השזורים בהם הינם מיוחדים ומצדיקים את התואר הנכבד. טבעת האירוסין מבוססת על קו קלאסי-אלגנטי, על יהלומים ועל זהב אמיתי. התחנה הבאה: חנות התכשיטים!

 

קו קלאסי ועדין לעומת דגמים מעוצבים

למרות שחנויות התכשיטים המציעות למכירה טבעות אירוסין מציעות גם דגמים מאד מעוצבים, אפשר לומר בגדול כי הדגמים השכיחים והנמכרים ביותר הם דווקא הדגמים הקלאסים. כפי שהאהבה הינה קלאסית ועל זמנית, כך גם הטבעות הנמכרות ביותר – הטבעות הקלאסיות. מדובר על דגם שיכול להיות מזהב צהוב או לבן, כאשר בראשו יהלום. טבעות אלו מוכרות כ"טבעות סולייטר", והן לרוב הבחירה המועדפת על הגברים ועל הנשים גם יחד. בעוד תכשיטים אחרים יכולים להיות טרנדיים יותר, הטבעות הנמכרות כטבעות אירוסין הינן קלאסיות ועדינות יותר.

 

נוכחות היהלום: אבן אחת המייצגת אהבה אחת

האלמנט השני שהופך טבעת רגילה לטבעת אירוסין הוא היהלום, או היהלומים. כאמור, הטבעות הנמכרות ביותר הן טבעות הסולייטר המאופיינות ביהלום אחד, כאשר עבור רבים מדובר כאן על אבן סימבולית המייצגת אהבה אחת. טבעות אחרות שאינן טבעות אירוסין לא מאופיינות תמיד ביהלומים, אלא בעיטורים שונים ואבנים אחרות. עבור המון נשים הצעת הנישואין היא הפעם הראשונה בחייהן שהן מקבלות יהלום במתנה – כך שמדובר על אירוע מרגש בפני עצמו.

 

זהב אמיתי אל מול ציפויים שונים

והאלמנט האחרון הוא כמובן הזהב. לא מעט נשים עונדות טבעות המוצגות כלפי חוץ כטבעות זהב, אך לרוב מדובר על ציפויים בלבד. הטבעות הנמכרות כטבעות אירוסין בחנויות התכשיטים המובילות, הן טבעות זהב לכל דבר ועניין. כידוע, ישנן הטבעות מהזהב הצהוב שהגוון שלהן זהוב יותר, לצד הטבעות מהזהב הלבן שהגוון שלהן כסוף. הצבע מושפע בסופו של דבר מתערובת המתכות בלבד, כאשר אין כל הבדל במחירי הזהב הלבן והצהוב. ההבדל היחיד? הנראות האסתטית וההעדפה של כל אישה.