נכס רומני

צאצאים לאזרחים רומנים יכולים להוציא אזרחות שהיא יקרת ערך. חשוב לעבוד עם משרד עורכי דין עם קשרים רלוונטיים שיזרזו את הוצאת הדרכון

מדינת ישראל היא מדינה מאוד מיוחדת באופן הזה שהיא יחסית צעירה ולכן, נדירים הם המקרים, נכון להיום, בהם יש אנשים שהם דור רביעי או חמישי בארץ. הסבתות או הסבים של רובנו נולדו בחו"ל ולכן, מרביתנו זכאים, עם המסמכים הנכונים, לדרכון במדינות אירופיות רבות. סביר להניח שלמרבית האנשים אין המסמכים הרצויים, אך כיום ניתן לעשות את המאמץ, לנסות לאתר מסמכים או רישומים באמצעות אנשי מקצוע ולהשיג את הדרכון הנכסף.

אחת המדינות הפופולאריות ביותר להשגת דרכון זר אירופי היא רומניה. רומניה היא מדינה מתפתחת מהרבה מאוד בחינות וכאשר שוק הנדל"ן פוזל אל עבר השוק המזרח אירופי, דרכון רומני יכול להתגלות כנכס יקר מאוד.

השגת דרכון רומני היא אינה פשוטה, שכן צריך להתעסק עם המון בירוקרטיה ולהשיג המון מסמכים בזמן שהוא סביר. סחבת תגרום לביטול הבקשה ויהיה קשה מאוד להתקדם ללא משרד עורך דין המטפל בתיק. בחירה במשרד עורכי דין מתאים היא קריטית, שכן יש משרדים שמנהלים קשרים עם שגרירויות וקונסוליות מסוימות ויכולים לעזור מאוד בזירוז התהליך.

ללמוד ולעבוד

דרכון רומני מקנה כמובן את כל הזכויות של האיחוד האירופי, כולל ויזת כניסה לארה"ב, לימודים מוזלים ברחבי אירופה ועוד. בנוסף, הדרכון מאפשר, כמובן, לגור, לעבוד וללמוד ברומניה או בכל מדינה אחרת ברחבי האיחוד האירופי. חשוב מכך, ניתן לפתח עסקים ולהשקיע בתחומים מסוימים, ולא פחות חשוב – להגיע למדינות שאי אפשר להגיע אליהן עם דרכון ישראלי.

אנשים יזמים בעלי חוש עסקים מפותח יודעים שדרכון אירופי יכול לפתוח הרבה מאוד דלתות. דרכון רומני יכול להיות נכס עצום, וגם אם זה נראה אבוד, בהחלט אפשר להיעזר באנשי מקצוע ולהוציא את הדרכון המיוחל שיאפשר לכם להתחיל לעבוד, ללמוד ולהשקיע באפיקים שלא חלמתם עליהם.