נקי ואמין

חברות המנקות משרדים צריכים עובדים פדנטים, אך גם כאלה שיודעים לשמור על מסמכי החברה בדיסקרטיות

יש הרבה מאוד חברות שעובדות היום במגוון רחב מאוד של עיסוקים. יש חברות טכנולוגיה והייטק לצד חברות קטנות שמעניקות שירותי הדפסה, לצורך הדוגמה. שוק העבודה הנוכחי גורם לכך שמרבית האנשים עובדים כיום במשרדים, ולא משנה באיזה חברה מדובר. יש משרדים מפוארים ומרשימים לחברות הגדולות ומשרדים רגילים ואפילו ישנים לחלק מהחברות הקטנות. אך אם יש דבר אחד אשר משותף לכל משרד – זה הצורך בניקיון שלו.

משרד נקי ומצוחצח הוא חשוב מאוד לכל מי שנמצא בו. העובד הממוצע נמצא כיום במשרד שלו במשך 7 עד 9 שעות, שזה כשליש מהיממה ולבטח מרבית השעות בהן הוא ער. לכן, הוא צריך להיות שמח ממקום העבודה שלו ומהיחס שלו אליו. ניקיון והיגיינה זה חלק אינטגרלי בכל משרד, וצריך למצוא את מי שיהיה אחראי על הפן הזה.

אי אפשר לתת לעובדי המשרד להיות על הניקיון המקיף, אלא רק על הניקיון הבסיסי. הם צריכים לדאוג לשולחן נקי ולפינוי של הפסולת לפח, כאשר משם והלאה, העבודה צריכה להיות של חברה המספקת שירותי ניקיון משרדים באופן שוטף. זה מתחיל עם ניקיון של מטבח ושירותים ועובר לשירותים נרחבים יותר.

להתנהל בצורה נעימה

חברה המספקת שירותי ניקיון משרדים יכולה לתת הרבה שקט לבעל העסק. עובדי החברה יבצעו טאטוא יומי וספונג'ה, ואף יתנו שירותים נרחבים יותר של ניקיון רהיטים, שטיחים וחלונות. רק כך אפשר להתנהל בצורה נעימה בתוך המשרד, הן מבחינת העובדים והן מבחינת הלקוחות המגיעים למשרד כדי לעשות עסקים.

חשוב מאוד לשים לב לאמינות של עובדי הניקיון בתוך המשרד. העובדים נחשפים לחומרים שהם לעיתים סודיים, ויש לדרוש מבעל החברה לבצע מבחני אמינות לעובדים על מנת למנוע אי נעימויות ונזקים שהם לעיתים יכולים להיות בלתי הפיכים.