סוכן ביטוח רכב – למה זה טוב?! | PONG

סוכן ביטוח רכב – למה זה טוב?!

עם התפתחות הטכנולוגיה החלו יותר ויותר מקצועות להעלם מן המפה, ולהשאיר את העבודה למחשבים במקום

 

אין ויכוח על ערכיותה של התפתחות הטכנולוגיה והאופן שבו היא תורמת לחיי היום יום שלנו. כיום אנחנו מסוגלים לעשות פעולות שבעבר היו בגדר חלום. יחד עם זאת, הטכנולוגיה גורמת לכך שמקצועות מסוימים יעלמו מן המפה, וזאת בשל העובדה כי המחשבים יבצעו את העבודה במקומם. אחד ממקצועות אלו הוא סוכן ביטוח רכב אשר מציע ללקוחות הצעות מחיר לביטוח חובה/מקיף/צד ג'.

סוכן ביטוח רכב הינו אחד מהמקצועות היותר עתיקים שאנחנו מכירים, כלל הנהגים מחויבים על פי חוק לבטח את הרכב לביטוח חובה, ופה נכנס לתמונה סוכן הביטוח שאחראי להביא לנו את העצה הטובה ביותר שהוא יכול. ישנם מקרים בהם ההצעות שאנחנו מקבלים מסוכני ביטוח אינן משתלמות, אך יחד עם זאת ישנם סוכני ביטוח רכב אמינים שטובת הלקוח עומדת לנגד עיניהם והם אכן מעבירים לנו את ההצעות הטובות ביותר, ובמידת הצורך מסייעים לנו עם הפעלת הביטוח.

יתרון משמעותי נוסף בעבודה עם סוכן ביטוח רכב הינו הרגע שבו אנו צריכים להפעיל את הביטוח בשל תאונה ברכב, ויש לנו אדם שאנחנו מכירים וסומכים עליו, ויודעים שהוא הכתובת שלנו לכל בעיה בנושא הזה, והוא האיש שיפעל כדי לשמור על האינטרסים שלנו. במקרים בהם אנחנו סוגרים על ביטוח דרך האינטרנט, אין לנו את הפרטים והטלפון של הסוכן הישיר שיטפל בבעיה בעתיד ואנחנו נצטר כל פעם מחדש להסביר את כל הסיפור לנציגה שתענה לשיחה שלנו.

חובה להתמקח

יחד עם זאת, כולנו יודעים איפה אנחנו חיים, וסוכני ביטוח עובדים בצורה של שיטת מצליח, ברוב המקרים המחיר הראשוני אותו הם מציעים לנו הוא גבוה ולא המחיר הסופי עבורם. ישנה חשיבות למיקוח עימם במטרה להוזיל עלויות ולקבל ההצעה הטובה ביותר שניתן.