סטייל באילת

מבין כל האטרקציות שיש לאילת להציע, אין ספק שלהפלגה על יאכטה יש ערך מוסף

הקיץ קרב ובשלושת החודשים הקרובים ייצאו המוני ישראלים לנפוש בכל רחבי העולם והארץ. חו"ל זה משהו שקורא להמון ישראלים ומחירי הטיסות יורדים כל הזמן, אך כל ישראלי יודע שאם מדברים על חופש בישראל, תמיד מדברים על אילת. עיר הקיט הוותיקה ממציאה את עצמה כל פעם מחדש עם מלונות חדשים, מסעדות גורמה, אטרקציות לילדים ועוד. אחד הטרנדים החמים שפועלים חזק בימי הקיץ הוא שייט באילת ביאכטה.

אילת מלאה בעסקים שנותנים שירותי שייט ביאכטה לקבוצת חברים או למשפחות. זוהי פעילות מיוחדת ושונה, שנותנת קצת קלאסה וטעימה מהחיים הטובים לאדם הממוצע. על היאכטות אפשר לערוך מסיבות, או דווקא להעביר צהריים שקטים ומהנים עם כוס יין ביד ומוזיקה מרגיעה. החשיבה היא שהתענוג הזה הוא מעט יקר, אך אם מסתכלים לעומק, מגלים שלא זה המצב ואפשר למצוא הפלגות באילת במחירים נוחים.

כאשר עורכים בדיקה לגבי הפלגות לאילת מגלים כי תמורת כמה מאות שקלים בלבד אפשר לצאת לים הפתוח עם סקיפר מוסמך וליהנות מכמה שעות מהנות בשמש ועל המים. אם מדובר בכמה משפחות, אתם יכולים להתחלק בעלויות וכך לחסוך מאוד בראייה כללית. שייט באילת זה כיף לכל המשפחה, ואפילו בזול.

ממשיכה להתפתח

אילת מביאה לתייר הממוצע הרבה מאוד אופציות, והיא ממשיכה להתפתח כל הזמן. מבין כל האופציות, אין ספק כי הפלגה ביאכטה היא המסקרנת ביותר. היא נותנת טעימה מיוקרה וסטייל שהאדם הממוצע לא יכול להרשות לעצמו בדרך כלל.

אילת תמיד תהיה מוקד עלייה לרגל לאלפי משפחות ישראליות מדי שנה, ולכן, היא ממשיכה להמציא עוד ועוד אטרקציות שיפנו לעוד קהלי יעד המגיעים לעיר. בעתיד נראה עוד יאכטות, עם עוד סקיפרים ועוד אפשרויות לבצע מסיבות וארוחות גורמה על היאכטות עצמן.