עורכים השקעות נכונות

יש לא מעט אנשים אשר משקיעים כסף פנוי שנמצא ברשותם באחד מן הענפים של שוק ההון, או קצת בכל אחד מהם. את ההשקעה לרוב הם מפנים אל איש מקצוע בשוק ההון כאשר יש כאלה שמעדיפים את יועץ ההשקעות בבנק שבו הם מנהלים את החשבון ויש אחרים אשר פונים אל חברות ניהול תיקים שם יש אדם אשר אמון על העבודה הכי טובה.

מכיוון שיש כמה וכמה בתי השקעות בארץ הקטנה הזו זה מאוד כדאי לעמוד על ההבדלים בין האחת לאחרת, וזאת על מנת לבחור את המיקום הכי נכון שבו מרגישים הכי בנוח להשאיר את הכסף בסכומים הללו ולראות כיצד כל חברת השקעות עושה את המיטב לפי הידע המקצועי שלה.

 

איך בוחרים מנהל של תיק השקעות

ניסיון מקצועי – לא לכל אדם אשר נכנס אל התחום של ניהול השקעות יש את אותו ניסיון ואף לא את אותם תארים. יש כאלה אשר סיימו את מסלול הלימודים במוסד יוקרתי עם הצטיינות ובעלי ניסיון עבודה והיכרות עם שוק ההון במשך של הרבה מאוד שנים בממוצע, ויש אחרים אשר בעלי היכרות של שנים מועטות ולא ממש מגיעים עם תארים יותר נכבדים בתחום הכלכלה. לא תמיד ההבדלים הללו מעידים עם ניהול תיקים בפערים גדולים, אבל זו בהחלט אינדיקציה שאיתה יכולים ביתר קלות לערוך את הבחירה.

התאמה אישית – לא כל חברת ניהול תיקי השקעות מעניקה את אותם השירותים ואם אלו הם אותם השירותים בדיוק, אז לא כל חברה מעניקה את מעטפת השירות עצמה בצורה דומה. כדאי מאוד לבדוק מהם התנאים ליצירת קשר ולקבלה של מידע לגבי תיק ההשקעות, ועם הדברים שהכי חשובים מבחינת פרמטרים של שירות לערוך את הבחירה הכי מוצלחת שאפשר.