עם כמה ספקים אתם עתידים לעבוד באירוע החתונה?

גם אם טרם יצא לכם להפיק אירוע בחייכם, אירוע החתונה שלכם ללא כל ספק יוכל להיכנס אל קורות החיים שלכם ולשקף את יכולות ההפקה שלכם. ארגון של אירוע כמו חתונה אינו פשוט אומנם, אך לשמחתכם את מרבית העבודה יעשו נותני השירות שתבחרו – הספקים. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומתחילים לבנות לאט לאט את האירוע, דעו מי הם נותני השירות המרכזיים ביותר – מתחילים עם גן אירועים בנס ציונה.

 

הספק המרכזי: גן האירועים שלכם!

תוכלו להוסיף ספקים, להוריד ספקים ולוותר גם על חלקם, אך כמובן שהספק המוביל ביותר שבלעדיו לא יוכל להיות אירוע הוא מתחם האירועים שלכם. מאחר ומדובר על ספק כל כך חשוב, ההמלצה היא להשקיע בו את הנתח הגבוה ביותר בתקציב – כ-80 אחוזים לערך, כאשר ה-20 הנוספים יוקדשו ליתר נותני השירות. שימו לב כי בעת שאתם בוחרים בגן מוביל כמו גן אירועים בנס ציונה, כלול לכם כבר בדיל הקייטרינג ובר המשקאות.

 

אתם כחתן וכלה: מעצבת שמלה, מעצב החליפה

אם יש משהו שיהפוך אתכם באופן רשמי לחתן וכלה הוא כמובן השמלה והחליפה. מאחר ומדובר על שמלה שנלבשת רק פעם בחיים וכך גם החליפה, בצעו בחירה מושכלת ומוקפדת שכוללת פגישות עם כמה מעצבים, ורק לאחר מכן סמנו את המעצב הנבחר. הטעות הנפוצה ביותר היא לבחור במעצב מבלי לבצע השוואה עם מעצבים אחרים – כך שלעולם לא תדעו אם קיים מעצב מתאים יותר לצרכים שלכם.

 

בלעדיהם אין אירוע: הדיג'י והצלם

אל גן אירועים בנס ציונה יגיעו כל האורחים היקרים ללבכם, כאשר הם ירצו לעשות כמה דברים עיקריים: להיות עדים שלכם בטקס האהבה, להצטלם לתמונת מזכרת אתכם ולרקוד ולשמח אתכם על רחבת הריקודים. הספקים החשובים ביותר באירוע אחרי גן אירועים בנס ציונה הם הצלם והדיג'י – שכן אחד מהם נותן לכם תיעוד מושלם מהאירוע, ואילו השני עושה לכם את האירוע.

 

אקסטרות: אטרקציות ומזכרות

תקציב האירוע שלכם הוא זה שינחה אתכם האם להוסיף נותני שירות נוספים והאם לא. כיום, הסטנדרט המקובל הוא גם לשלב ספקים נוספים כדוגמת ספקי האטרקציות השונים, כמו גם ספקים שסוגרים את האירוע עם עמדת מזכרות לאורחים.