שמלות הכלה של המפורסמות לא בהכרח מתאימות גם לך

הנטייה הטבעית של המון נשים מאורסות היא לדבוק בטרנדים החמים ביותר של שמלות הכלה. מטבע הדברים, מי שיוצר את הטרנדים הן מובילות דעת הקהל בישראל ובחו"ל, כך שהמון כלות רוצות שמלות כלה של הידועניות הגדולות. האם שמלה של זמרת או דוגמנית מפורסמת היא גם השמלה המתאימה לך? לא בהכרח.

 

הטעות הנפוצה: ללכת אחר טרנדים

לפני שאת בוחרת להיצמד לטרנד, תזכרי שמה שחשוב הוא מה שמתאים לך. התפקיד של פרסומות, או במקרה הזה של פרזנטוריות, הוא לגרום לך לחבב את מה שהן מפרסמות. לא מעטות מובילות דעת הקהל שמקבלות סכומי עתק על מנת לקדם מותגים שונים, בין היתר גם מותגים של שמלות הכלה. האם כדאי לבחור במותג מסוים או בגזרה מסוימת רק בגלל שמובילת דעת קהל החביבה עליך מפרסת אותו? חד וחלק, לא. שמלות כלה הן שמלות שאמורות להחמיא לכלות ולהיות מותאמות אליהן במאת האחוזים, כך שלא כדאי ללכת באופן אוטומטי אחר שמלה מסוימת רק מאחר והיא משווקת בצורה מאסיבית כעת. הדרך אל שמלת הכלה? באמצעות מדידות אובייקטיביות.

 

שמלת הכלה המתאימה ביותר היא זו המתאימה לך

עוד לפני שתמצאי עצמך מעיינת בקטלוגים ונחשפת לפרסומות, נסי להבין בעצמך מה מתאים לך יותר מכל: ישנן הכלות שהגזרה המחמיאה להן ביותר היא הגזרה הצמודה, בעוד ישנן הנשים שיעדיפו גזרה משוחררת יותר. דומה הדבר עם גודל המחשוף, צבע השמלה וכדומה. לא אחת מגיעות בחורות מאורסות ונרגשות עם תמונות של שמלות שהן ראו, בין היתר של מובילות דעת קהל, עם בקשה למצוא עבורן שמלה זהה. בפועל, מה שקורה לא אחת הוא שמדובר על דגמים שמאד לא מחמיאים לאותן הבנות, כך שחשוב ליצור שידוך מושלם בין דגם השמלה ובין הכלה העתידית.

 

החשיבות שבעבודה אל מול מעצבת מקצועית

בעוד ישנן מעצבות שמלות הכלה שישמחו להתאים לך שמלה שרק תרצי על מנת לקצר את תהליך העבודה, גם ישנן המעצבות שיהיו איתך כנות, ענייניות ומקצועיות על מנת להתאים לך את הדגם המתאים לך ביותר. שמלת הכלה היא לא רק התגשמות החלום שלך, אלא גם השמלה החשובה ביותר שתלבשי בחייך. ישנם דגמים שונים של שמלות כלה עדינות, מעוצבות, שמלות וינטאז' ושמלות קלאסיות יותר. הדרך למציאת השמלה המתאימה לך ביותר היא עם בחינה של דגמים וגזרות, כאשר תהליך שכזה יכול לקחת גם כמה מפגשים שונים עם המעצבת. בעת שאת בוחרת במעצבת מובילה, את גם בוחרת בשמלה מחמיאה.