5 סיבות מדוע אתה צריך לבחור טבעות לגמרי לבד

1.פשוט כי אתה מכיר אותה יותר טוב מכולם:

 

אם תחשוב על זה, אתה דורש בעצתם של חברים ומכרים שיסייעו לך לבחור את הטבעת לבת הזוג שלך. האם החברים שלך יוכלו להחליט עבורך איזו נעל ספורט הכי נוחה לך? בוודאי שלא, זאת מאחר ואתה יודע יותר טוב מכולם מה הכי נוח לך. בדיוק כך עם טבעות האירוסין: אתה מכיר את בת הזוג שלך טוב יותר מכולם, כך שאתה גם יודע איזו טבעות עתידה לשמח אותה, לרגש אותה ולהפתיע אותה.

 

2.טבעות שאתה בוחר בהכרח תהיה מרגשת יותר:

 

טבעות האירוסין שתעניק בסופו של דבר במעמד הצעת הנישואין היא טבעות שנבחרה על ידך – כך שמדובר על תרגום הרגשות שלך. מה קורה בעת שחברים מסייעים לכם בבחירה? הטבעות שמוענקת לבת הזוג שלך היא למעשה תוצר של בחירה משותפת של כמה אנשים ולא רק שלך. ההמלצה החמה ביותר? הפעם כדאי שתהיה קשוב לפעימות לבך ולתחושות הבטן שלך, ולא לחברים המבקשים לסייע לך בבחירת הטבעות.

 

3.נציגי השירות והמכירה בחנות יכולים לסייע לך:

 

המון גברים רוצים לצאת למסע המרגש עם כמה חברים טובים מהחשש כי הם יהיו לבדם ולא יהיה להם עם מי להתייעץ. אל תשכח כי בחנויות התכשיטים מחכים לך נציגי שירות ומכירה המומחים בטבעות אירוסין וביהלומים. על כן, אם אתה מגיע למצב בו אתה מתלבט בין טבעות אירוסיןמעוצבות  ובין טבעות קלאסית, תמיד יהיה מי שיאתר את הצורך שלך ובהתאם ימליץ לך על הדגמים המתאימים ביותר.

 

4.ריבוי דעות לא ימקד אותך, אלא יבלבל אותך:

 

האם חברים טובים אכן מסייעים ברכישת הטבעות? לא בטוח כלל. כל עוד אתה רוכש את הטבעות על בסיס הטעם האישי שלך, טעמך האישי הוא היחיד שילקח בחשבון. מה קורה בעת שאתה משתף חברים טובים ברכישה? עליך לקחת בחשבון עוד המון דעות נוספות שבמקום למקד אותך ולקרב אותך לדגם הנבחר, הן בעיקר מבלבלות אותך ויוצרות מסע מורכב הרבה יותר.

 

5.הצעת הנישואין תישמר בוודאות כהפתעה:

 

ואם אתה צריך סיבה טובה נוספת מדוע רכישת טבעות בצורה עצמאית הינה המומלצת ביותר, הנה היא לפניך: כל עוד אתה רוכש את הטבעות לבד, אתה לא באמת צריך לשתף חברים וקרובים ברצון שלך להציע. המשמעות? אין כל סיכוי שההצעה תודלף ותגיע אל בת הזוג שלך. סמוך על עצמך, אתה יכול לבחור את טבעות האירוסין לגמרי לבדך.